ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni!

Blog

Porady od specjalistów foody24

Który chleb jest najzdrowszy?

02 Lis, 2017


Chleb od czasów starożytnych obdarowywany jest bardzo dużym szacunkiem. Nawet w obyczajach staropolskich było o nim bardzo głośno, np. w tym że kromkę chleba, która upadła na ziemię – całujemy. Przeczytaj o dowiedz się który chleb jest najzdrowszy.

czytaj więcej..

Jak przechowywać produkty w lodówce?


Od tego jak układasz produkty w lodówce, zależy jak długo nadają się do spożycia, czy się przedwcześnie nie zepsują oraz czy nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu. W każdym zakątku lodówki jest inna temperatura dlatego warto zwrócić uwagę na to, gdzie co leży. Otwórz lodówkę i sprawdź, czy wszystko jest na swoim miejscu.

czytaj więcej..

Poznaj właściwości lecznicze imbiru!


Imbir jest stosowany jako domowe lekarstwo, dzięki swoim substancjom o działaniu przeciwutleniającym, które wspierają zdrowie Twojego organizmu. Ma działania przeciwwirusowe, rozgrzewające, antybakteryjne i przeciwpasożytnicze. Nazywany również ziołową aspiryną, ponieważ rozrzedza krew, nie wadząc przy tym pracy żołądka. Poznaj właściwości lecznicze imbiru!

czytaj więcej..
tło - wpływ przypraw na metabolizm

Wpływ przypraw na metabolizm

13 Paź, 2017


Mamy je od zawsze w niemal każdej kuchni, w każdym zakątku świata. Nadają charakteru potrawom, sprawiając że już w trakcie gotowania apetyt rośnie od samych zapachów. Ale oprócz swoich walorów smakowych i aromatu, przyprawy mają duży wpływ na nasze zdrowie, odgrywają dużą, istotną rolę w diecie.

czytaj więcej..

Dobre nawyki, czyli jak wydłużyć życie.


Dokonanie już kilku zmian w Twoim stylu życia może pomóc ci żyć dłużej. Mowa tu o wprowadzeniu w życie kilku dobrych, zdrowych nawyków, które sprawią że z pewnością poczujesz się lepiej, nabierzesz sił i energii do działania.

czytaj więcej..

Korzyści z jedzenia arbuza


Czy wiesz że arbuz w swoim składzie zawiera około 95% wody? Ba! I to nie byle jakiej – strukturyzowanej. Jej wyjątkowość polega na tym, że w odróżnieniu od wody zwykłej, mineralnej, znanej z sklepowych półek, ma lepiej przyswajalną strukturę dla organizmu – niemal identyczną jak ta która znajduje się w naszym organizmie. Kto ją zna, … Continue reading “Korzyści z jedzenia arbuza”

czytaj więcej..