ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni!

Blog

Porady od specjalistów foody24

naturalne sposoby na depresję

Naturalne sposoby na jesienną i zimową depresję

26 Gru, 2016


Za oknem zimno i ciemno, co sprawia, że coraz dotkliwiej odczuwamy obniżenie nastroju i cierpimy na związaną z mniejszą ilością słońca jesienną i zimową depresję. Jak odzyskać dobry nastrój bez wsparcia farmaceutyków?

czytaj więcej..
jak obniżyć wartość cukru

Jak obniżyć poziom cukru we krwi?

21 Gru, 2016


Podwyższony poziom cukru we krwi to sygnał alarmowy, że w Twoim ciele dzieje się coś niedobrego. Jak przeciwdziałać hiperglikemii i cieszyć się dobrym zdrowiem oraz samopoczuciem każdego dnia?

czytaj więcej..
tłuszcze trans

Tłuszcze trans – sprawdź, w jakich produktach znajdziesz szkodliwe izomery trans kwasów tłuszczowych

15 Gru, 2016


Sięgając na sklepowe półki zwykle nie zadajemy sobie trudu, aby czytać etykiety kupowanych produktów, a jeżeli już skusi nas lektura mikroskopijnej wielkości literek i tak nie mamy pojęcia, co kryje się pod obco brzmiącymi nazwami i skrótami. Czym są tłuszcze trans i dlaczego powinniśmy ich unikać?

czytaj więcej..
Dieta dla osób aktywnych fizycznie

Dieta dla osób aktywnych fizycznie

24 Lis, 2016


Sport to zdrowie, jednak aby przynosił zamierzone korzyści w postaci poprawy funkcjonowania organizmu oraz pozwolił wyrzeźbić idealną sylwetkę, należy pamiętać o odpowiednio zbilansowanej diecie, która zaspokoi zwiększone potrzeby energetyczne narażanego na duży wysiłek fizyczny organizmu. Zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy koniecznie muszą zadbać o przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania oraz odpowiednie zbilansowanie diety w celu … Continue reading “Dieta dla osób aktywnych fizycznie”

czytaj więcej..
jak sposób odżywiania wpływa na Twój wygląd zewnętrzny

Jak sposób odżywiania wpływa na Twój wygląd zewnętrzny?

16 Lis, 2016


Odpowiednio dobrana dieta nie tylko poprawia stan zdrowia, ale także wpływa na wygląd cery, włosów i paznokci. Co jeść, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem oraz pięknym i młodym wyglądem? Często nie zdajemy sobie sprawy, że przyczyną problemów ze skórą, włosami czy paznokciami jest źle skomponowana dieta, w której brakuje podstawowych składników odżywczych. Nawet … Continue reading “Jak sposób odżywiania wpływa na Twój wygląd zewnętrzny?”

czytaj więcej..
zmniejszenie ryzyka raka

Co jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory?

07 Lis, 2016


Istnieje naukowo udowodniona zależność pomiędzy spożywaniem niektórych pokarmów a wzrostem ryzyka zachorowania na choroby nowotworowe. Jakich pokarmów unikać, aby poprawić stan zdrowia i chronić się przed atakującym coraz młodsze osoby rakiem? Choroby nowotworowe atakują coraz większą liczbę osób i stają się jedną z głównych przyczyn przedwczesnych zgonów. Coraz większa świadomość zagrożenia skłania nas do wykonywania … Continue reading “Co jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory?”

czytaj więcej..