ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni! Promocje nie łączą się.

Blog

Porady od specjalistów foody24

tło - wpływ przypraw na metabolizm

Wpływ przypraw na metabolizm

13 Paź, 2017


Mamy je od zawsze w niemal każdej kuchni, w każdym zakątku świata. Nadają charakteru potrawom, sprawiając że już w trakcie gotowania apetyt rośnie od samych zapachów. Ale oprócz swoich walorów smakowych i aromatu, przyprawy mają duży wpływ na nasze zdrowie, odgrywają dużą, istotną rolę w diecie.

czytaj więcej..

Dobre nawyki, czyli jak wydłużyć życie.


Dokonanie już kilku zmian w Twoim stylu życia może pomóc ci żyć dłużej. Mowa tu o wprowadzeniu w życie kilku dobrych, zdrowych nawyków, które sprawią że z pewnością poczujesz się lepiej, nabierzesz sił i energii do działania.

czytaj więcej..

Korzyści z jedzenia arbuza


Czy wiesz że arbuz w swoim składzie zawiera około 95% wody? Ba! I to nie byle jakiej – strukturyzowanej. Jej wyjątkowość polega na tym, że w odróżnieniu od wody zwykłej, mineralnej, znanej z sklepowych półek, ma lepiej przyswajalną strukturę dla organizmu – niemal identyczną jak ta która znajduje się w naszym organizmie. Kto ją zna, … Continue reading „Korzyści z jedzenia arbuza”

czytaj więcej..
naturalne sposoby na depresję

Naturalne sposoby na jesienną i zimową depresję

26 Gru, 2016


Za oknem zimno i ciemno, co sprawia, że coraz dotkliwiej odczuwamy obniżenie nastroju i cierpimy na związaną z mniejszą ilością słońca jesienną i zimową depresję. Jak odzyskać dobry nastrój bez wsparcia farmaceutyków?

czytaj więcej..
jak obniżyć wartość cukru

Jak obniżyć poziom cukru we krwi?

21 Gru, 2016


Podwyższony poziom cukru we krwi to sygnał alarmowy, że w Twoim ciele dzieje się coś niedobrego. Jak przeciwdziałać hiperglikemii i cieszyć się dobrym zdrowiem oraz samopoczuciem każdego dnia?

czytaj więcej..
tłuszcze trans

Tłuszcze trans – sprawdź, w jakich produktach znajdziesz szkodliwe izomery trans kwasów tłuszczowych

15 Gru, 2016


Sięgając na sklepowe półki zwykle nie zadajemy sobie trudu, aby czytać etykiety kupowanych produktów, a jeżeli już skusi nas lektura mikroskopijnej wielkości literek i tak nie mamy pojęcia, co kryje się pod obco brzmiącymi nazwami i skrótami. Czym są tłuszcze trans i dlaczego powinniśmy ich unikać?

czytaj więcej..