ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni!

Blog

Porady od specjalistów foody24

kolendra

Kolendra – sposób na naturalny i skuteczny detoks organizmu oraz problemy trawienne

18 Wrz, 2016


Kolendra jest rośliną znajdującą zastosowanie głównie w kuchni. Posiada ona jednak oprócz walorów smakowych, także wartości prozdrowotne. Dlaczego warto włączyć świeżą kolendrę oraz jej nasiona do codziennej diety?

czytaj więcej..
jak leczyć anemię

Co jeść, aby szybciej wyleczyć anemię?

16 Wrz, 2016


Anemia jest bardzo podstępną chorobą, która może zaatakować każdego. Najczęściej na niedokrwistość cierpią kobiety, młodzież w okresie dojrzewania, osoby starsze i wszyscy stosujący monotonną oraz ubogą w żelazo i inne składniki odżywcze dietę.

czytaj więcej..
sezon na dynię

Sezon na dynię czas zacząć

10 Wrz, 2016


Dynia to niedoceniane przez większość z nas warzywo, które częściej gości w naszych domach, jako dekoracja, a nie pożywny i zdrowy posiłek. Dlaczego warto jeść dynię? Sprawdź i przekonaj się, że dynia może wyśmienicie smakować pod wieloma postaciami.

czytaj więcej..

Dietetyczne pułapki – produkty light i 0% tłuszczu

20 Sie, 2016


„Light”, „fit”, „slim” – sklepowe półki uginają się od z pozoru dietetycznych i zdrowych produktów, które jedynie z nazwy mają nam zapewnić idealną sylwetkę i dobre zdrowie. Tak naprawdę sięgając po wszelkie produkty „0%” wpadamy w dietetyczną pułapkę i zamiast chudnąć przybywa nam dodatkowych kilogramów!

czytaj więcej..

Dieta sokowa na oczyszczanie organizmu

19 Sie, 2016


Nieodpowiednio skomponowana dieta, używki, stres, a także zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska, w którym żyjemy powodują, że w naszym organizmie zaczynają gromadzić się szkodliwe dla zdrowia toksyny, które w połączeniu z ubocznymi produktami przemiany materii stają się przyczyną gorszego samopoczucia, spowalniają metabolizm oraz mogą sprzyjać rozwojowi wielu chorób.

czytaj więcej..
cukier czy słodzik

Cukier czy słodzik? Poznaj gorzką prawdę na temat substancji słodzących

28 Lip, 2016


Biały cukier to główny wróg naszego zdrowia i choć najczęściej kojarzony jest z otyłością i próchnicą, to wywołuje także szereg innych chorób. Czy zastąpienie cukru chemicznymi słodzikami pozwoli poprawić stan zdrowia?

czytaj więcej..