ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni!

Blog

Porady od specjalistów foody24

Naturalne źródła magnezu w diecie

Naturalne źródła magnezu w diecie

27 Lip, 2016


Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni w naszym organizmie magnez. Istotny jest dla każdej tkanki i funkcji naszego ciała. Wspomaga on układ odpornościowy, zapobiega stanom zapalnym, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zwału, a także pomaga w walce z różnymi rodzajami nowotworów. Sprawdź, jakie produkty spożywcze dostarczą Ci najwięcej magnezu.

czytaj więcej..

Dieta na lato, czyli dlaczego warto korzystać z produktów sezonowych?

26 Lip, 2016


Latem znacznie łatwiej stosować zdrową dietę, która nie tylko pozwoli uzupełnić niedobory witamin i minerałów, ale także pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów.

czytaj więcej..
skuteczne ćwiczenia na uda i pośladki

Skuteczne ćwiczenia na uda i pośladki

28 Cze, 2016


Długotrwała, siedząca praca w negatywny sposób wpływa na wygląd naszej sylwetki. Nie tylko z powodu braku ruchu często przybywa nam nadprogramowych kilogramów, ale także narzekamy na utratę jędrności i sprężystości mięśni ud oraz pośladków. Jak poprawić wygląd figury ćwicząc podczas pracy?

czytaj więcej..
ćwiczenia na kręgosłup

Ćwiczenia na kręgosłup, które możesz wykonywać w biurze

24 Cze, 2016


Niemal każda osoba, która wykonuje siedzącą pracę szybko zaczyna narzekać na dolegliwości związane z bólami kręgosłupa. Jak zadbać o kręgosłup w pracy i uniknąć bolesnych dolegliwości?

czytaj więcej..
skuteczne ćwiczenia na zmęczone oczy

Skuteczne ćwiczenia na zmęczone oczy

21 Cze, 2016


Pracujesz przed komputerem i cierpisz na dolegliwości związane ze zmęczonymi oczami? Możesz pokonać ten problem wykonując proste ćwiczenia na wzrok, które przyniosą szybką ulgę oraz pozwolą na długo zachować prawidłowe funkcje wzroku.

czytaj więcej..
sposób na żylaki

Ulga dla zmęczonych nóg

18 Cze, 2016


Aż 49% osób wykonujących pracę siedzącą cierpi z powodu dolegliwości związanych z żylakami. Szczególnie narażone na powstawanie żylaków są kobiety, jednak choroba ta nie omija także mężczyzn. Jak zapobiegać żylakom i usprawnić krążenie krwi podczas wykonywania codziennych obowiązków?

czytaj więcej..