ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni! Promocje nie łączą się.

Blog

Porady od specjalistów foody24

Dietetyczne pułapki – produkty light i 0% tłuszczu

20 Sie, 2016


„Light”, „fit”, „slim” – sklepowe półki uginają się od z pozoru dietetycznych i zdrowych produktów, które jedynie z nazwy mają nam zapewnić idealną sylwetkę i dobre zdrowie. Tak naprawdę sięgając po wszelkie produkty „0%” wpadamy w dietetyczną pułapkę i zamiast chudnąć przybywa nam dodatkowych kilogramów!

czytaj więcej..

Dieta sokowa na oczyszczanie organizmu

19 Sie, 2016


Nieodpowiednio skomponowana dieta, używki, stres, a także zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska, w którym żyjemy powodują, że w naszym organizmie zaczynają gromadzić się szkodliwe dla zdrowia toksyny, które w połączeniu z ubocznymi produktami przemiany materii stają się przyczyną gorszego samopoczucia, spowalniają metabolizm oraz mogą sprzyjać rozwojowi wielu chorób.

czytaj więcej..
cukier czy słodzik

Cukier czy słodzik? Poznaj gorzką prawdę na temat substancji słodzących

28 Lip, 2016


Biały cukier to główny wróg naszego zdrowia i choć najczęściej kojarzony jest z otyłością i próchnicą, to wywołuje także szereg innych chorób. Czy zastąpienie cukru chemicznymi słodzikami pozwoli poprawić stan zdrowia?

czytaj więcej..
Naturalne źródła magnezu w diecie

Naturalne źródła magnezu w diecie

27 Lip, 2016


Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni w naszym organizmie magnez. Istotny jest dla każdej tkanki i funkcji naszego ciała. Wspomaga on układ odpornościowy, zapobiega stanom zapalnym, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zwału, a także pomaga w walce z różnymi rodzajami nowotworów. Sprawdź, jakie produkty spożywcze dostarczą Ci najwięcej magnezu.

czytaj więcej..

Dieta na lato, czyli dlaczego warto korzystać z produktów sezonowych?

26 Lip, 2016


Latem znacznie łatwiej stosować zdrową dietę, która nie tylko pozwoli uzupełnić niedobory witamin i minerałów, ale także pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów.

czytaj więcej..
skuteczne ćwiczenia na uda i pośladki

Skuteczne ćwiczenia na uda i pośladki

28 Cze, 2016


Długotrwała, siedząca praca w negatywny sposób wpływa na wygląd naszej sylwetki. Nie tylko z powodu braku ruchu często przybywa nam nadprogramowych kilogramów, ale także narzekamy na utratę jędrności i sprężystości mięśni ud oraz pośladków. Jak poprawić wygląd figury ćwicząc podczas pracy?

czytaj więcej..