ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER Otrzymasz 100pln rabatu na dowolny pakiet 20 dni! Promocje nie łączą się.

Blog

Porady od specjalistów foody24

ćwiczenia na kręgosłup

Ćwiczenia na kręgosłup, które możesz wykonywać w biurze

24 Cze, 2016


Niemal każda osoba, która wykonuje siedzącą pracę szybko zaczyna narzekać na dolegliwości związane z bólami kręgosłupa. Jak zadbać o kręgosłup w pracy i uniknąć bolesnych dolegliwości?

czytaj więcej..
skuteczne ćwiczenia na zmęczone oczy

Skuteczne ćwiczenia na zmęczone oczy

21 Cze, 2016


Pracujesz przed komputerem i cierpisz na dolegliwości związane ze zmęczonymi oczami? Możesz pokonać ten problem wykonując proste ćwiczenia na wzrok, które przyniosą szybką ulgę oraz pozwolą na długo zachować prawidłowe funkcje wzroku.

czytaj więcej..
sposób na żylaki

Ulga dla zmęczonych nóg

18 Cze, 2016


Aż 49% osób wykonujących pracę siedzącą cierpi z powodu dolegliwości związanych z żylakami. Szczególnie narażone na powstawanie żylaków są kobiety, jednak choroba ta nie omija także mężczyzn. Jak zapobiegać żylakom i usprawnić krążenie krwi podczas wykonywania codziennych obowiązków?

czytaj więcej..
ćwiczenia w biurze

Ćwiczenia w biurze – codzienna porcja ruchu dla prowadzących siedzący tryb życia

10 Cze, 2016


Godziny spędzone za biurkiem skutkują szeregiem problemów zdrowotnych, które skutecznie pogarszają samopoczucie i zmniejszają efektywność pracy. Jeżeli nie masz czasu na wizytę w siłowni, na pływalni czy zajęcia fitness, zadbaj o aktywność fizyczną w pracy!

czytaj więcej..
biurowa gimnastyka

Biurowa gimnastyka – szybkie ćwiczenia dla zapracowanych

03 Cze, 2016


Stale narzekasz na brak czasu i rezygnujesz z codziennych ćwiczeń? Chcesz w końcu odzyskać idealną sylwetkę oraz pokonać ciągły ból pleców, szyi czy nóg, który powodowany jest przez siedzący tryb życia? Sprawdź, jak ćwiczyć w pracy i ciesz się aktywnością, która przynosi zaskakujące efekty!

czytaj więcej..

Sprawdź czy grozi Ci zakwaszenie organizmu?

24 maja, 2016


Odczyn krwi, czyli to jakie ma PH nie zależy od diety. Rodzaj spożywanych produktów nie ma bezpośredniego wpływu na regulację PH krwi. Przytoczę tutaj zasadę działania naszego układu pokarmowego.

czytaj więcej..